Lednové klubinfo LKPR Spotters

Add comments

Klubáci i možní členové, rok se s rokem sešel, a my stále fungujeme 😉 Za posledních 14 dnů máme pro čelny několik novinek, které se však dozvíte, až budou doladěny jejich detaily, ale už teď můžeme říct, že se jedná o podařené věci, vyšlé z naší spolupráce s LKPR.

V lednu se uskuteční školení dalších členů na vstup do SRA, konkrétně 31. 1. 2013, v ten samý den proběhne i schůze klubu, kam mohou přijít i „nečlenové. Konat se bude od 17.00 v již dobře známé klubovně BRUSKA.

Pak máme pro vás nabídku, jestli budete chtít klubové triko(a). Vzhledem k tomu, že nemáme (zatím) žádného sponzora, musíme si vše platit ze svého. Počítáme, že se cena trika nepřehoupne přes 200,-Kč vč. DPH. Budete mít zájem? Pokud ano, napište nám to do mailu. Realizaci počítáme zhruba do měsíce. Jak by proběhla platba, se včas upřesní. Podobu trika si rozkliknete v úvodním obrázku.

V rámci klubu také proběhlo pár menších organiačních změn, o těch vás budeme informovat během několika dní. Věříme, že změny to budou více než pozitivní. Týkají se mimo jiné možných dalších aktivit KLF mimo LKPR.

wap

PS: Doufám, že se dostavíte ve čtvrtek v hojném počtu 😉 Svojí účast prosím potvrďte na klubmail, díky.

Leden 29th 2013 Informace

Comments are closed.