Pár slov ze života klubu

Add comments

Ve čtvrtek 31. 1. 2013 se uskutečnilo bezpečnostní školení Letiště Praha, kterého se zúčastnilo rovněž dalších jedenáct členů klubu, kteří úspěšně složili zkoušky a stali se novými držiteli ID s funkcí SPOTTER. Součástí školení byla i exkurze po veřejných a neveřejných prostorách letiště.

Večer potom proběhlo pravidelné zasedání klubu v restauraci na Brusce v pražských Dejvicích. Kromě pravidelných účastníků těchto setkání se dostavilo i několik nových členů s čerstvým ID a několik čekatelů na členství, kteří tímto splnili první krok na cestě stát se plnohodnotným členem klubu.

Diskutovalo se samozřejmě o letadlech, provozu na letišti, o nových nápadech jak vylepšit a zpestřit práci klubu, připravil se „družební“ dopis spotterským klubům v Evropě se žádostí o spolupráci a dohodla se výroba klubových triček. Tímto také chceme upozornit, a nově přijatí členové a čekatelé vám to jistě potvrdí, že tyto schůzky nejsou nijak uzavřené a že na nich rádi přivítáme kohokoliv, kdo má podobné zájmy jako my.

Ridley P.

Foto ze školení a schůze dodal Milan Halíř alias empti

Únor 16th 2013 Informace

Comments are closed.